Connect
To Top

Zalando Iconics – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Ile można mieć w szafie szpilek? Dużo… Jeśli uzupełnimy garderobę o mokasyny, sneakersy, sandały i wiele innych, okaże się, że nie potrzebujemy już kolejnych butów. Czy na pewno?

Oczywiście, że nie! Zmieniające się trendy są pretekstem do tego, by kupić kolejne piękne szpileczki. W szafie każdej z nas potrzebna jest jednak chociaż jedna para klasycznych, ponadczasowych butów. Takich, jakie włożymy na wiele okazji i do najróżniejszych stylizacji. Znajdziecie je w Zalando Iconics. Podobno sprawdzają się nawet w ekstremalnych sytuacjach…

Kultowe buty to takie, które z wdziękiem opierają się przemijającym trendom. Nawet jeśli wyjmiesz je z szafy po kilku sezonach, wciąż będą na topie i staną się clue każdej stylizacji. I nieważne czy są to skórzane baletki, sandały na koturnie, botki za kostkę czy wygodne trampki… One zawsze zwrócą na siebie uwagę!

Zalando Iconics

materiały prasowe Pomada

Fasony butów z kolekcji Zalando Iconics są klasyczne, ale mają w sobie to coś… Kuszą nowoczesnym lub zaskakującym detalem. Nie mniej ważne jest to, że podczas powstawania każdej pary brano pod uwagę jakość, styl, ale również cenę. Za całość odpowiadał wewnętrzny projektant Zalando Rafael Nespeirera. To dzięki niemu teraz możecie wybierać spośród 90 modeli obuwia.

Zalando Iconics

materiały prasowe Pomada

Zajrzyjcie do sklepu internetowego Zalando i sprawdźcie, która z nich najlepiej wpisuje się w Wasz styl.

Partner – materiał

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Obuwie