Connect
To Top

Wyprzedaż: na te 3 rzeczy powinnaś polować!

Wyprzedaż czyli cena czyni cuda

Wyprzedaż, promocja, przeceny – te słowa działają na większość z nas jak magnes. Wracasz do domu objuczona pakunkami. 10 bluzek po 15 złotych, 3 pary spodni po 35 złotych i kilka drobiazgów. Wydałaś 300 złotych, ale ile kupiłaś! Tylko czy na pewno będziesz te rzeczy nosić?

Spodnie są trochę za małe, ale były takie tanie… Może schudniesz? W bluzkach nie za bardzo podobają ci się drobne detale. To była tania odzież, więc najwyżej posłuży do chodzenia po domu. W efekcie okazuje się, że masz stertę nowych ubrań, ale z żadnego nie jesteś do końca zadowolona. Wniosek? Bezsensownie wydałaś aż 300 złotych i na pewno nie zaoszczędziłaś na wyprzedaży!

Promocje: jak nie ulec ich czarowi?

Przeceny mogą być świetną okazją do uzupełnienia braków w garderobie, ale musisz robić to z głową. Przed wyjściem na zakupy zrób mały przegląd i sprawdź, czego ci brakuje. Dzięki temu nie będziesz zabierać do przymierzalni połowy rzeczy z wyprzedaży.

Partner – materiał

Sprawdź cenę

GAP

Vero Moda

J.LINDEBERG

Każdy element garderoby powinnaś przymierzyć i szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie: czy czuję się w tym dobrze? Czy nic mi nie przeszkadza i wszystko się ładnie układa? Jeśli już w momencie zakupu masz jakiekolwiek wątpliwości, nie spodziewaj się, że znikną po powrocie do domu.

Nie idź na kompromisy. Niezależnie od tego, czy sukienka kosztuje 40 czy 400 złotych, powinnaś być do niej w pełni przekonana. W innym wypadku zasilisz szafę kolejnym niepotrzebnym ciuchem. Przeleży w niej kilka lub kilkadziesiąt miesięcy, a na koniec wyląduje u jednej z twoich koleżanek lub w koszu PCK.

3 rzeczy, które warto kupić podczas wyprzedaży

Są takie ubrania i dodatki, które w szczególności warto wyszukiwać podczas promocji. Jakie?

A jakie są wasze pomysły na „must have” z wyprzedaży? Macie swoje patenty na przemyślane kupowanie na promocjach?

Partner – materiał

Sprawdź cenę

L.Credi

Ted Baker

Desigual

Le Tanneur

ZAC Zac Posen

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Porady