Connect
To Top

Wiosna 2016: modne kurtki

Najmodniejsze kurtki wiosenne

Wiosną 2016 stawiamy przede wszystkim na wygodę. Do mody wkroczył sportowy styl, który doskonale sprawdza się w miejskich stylizacjach. Nie inaczej jest w przypadku wiosennych kurtek, które czerpią z tego trendu.

Inspiracje sportowym stylem życia widać też w najnowszej kampanii dużego sklepu internetowego Zalando.pl. Jej twarzą została światowej sławy modelka Anna Ewers, której towarzyszą młodzi tancerze.

Partner – materiał

Jesteśmy świadkami dużej zmiany w modzie. Odzież sportowa oraz ogromna popularność aktywnego stylu życia mają coraz większy wpływ na to, jak się ubieramy. Wraz z reżyserem spotu, Gordonem von Steiner pragnęliśmy uchwycić i pokazać pozytywną energię wynikającą z tego połączenia, prezentując inspirowane nią stylizacje na rozbawionych i roztańczonych sylwetkach. – tłumaczy Carsten Hendrich, VP Brand Marketing Zalando.

Wiosenne kurtki

Skórzana kurtka w wiosennej kampanii Zalando.pl

Skórzane wiosenne kurtki

W kolekcji większości marek znajdziecie skórzane wiosenne kurtki. Nie brak klasycznych czarnych ramonesek, dzięki którym uzupełnisz look w każdym stylu. Pojawiły się też ich lżejsze interpretacje. Kurtki na wiosnę straciły dużo umocnień, dzięki czemu zatracają rockowy charakter. Co ciekawe w wielu z nich odchodzi się od tradycyjnego kroju kurtki motocyklowej. Zastępuje go sportowy fason bomberek lub bardzo elegancki krój zbliżony do żakietu lub nawet kimona. Gdy dodać do tego pastelowe albo bardzo intensywne barwy, zyskujemy zupełnie nową jakość wśród modnych kurtek na nadchodzący sezon. Warto wspomnieć, że zamiast skóry coraz częściej wybieramy zamsz.

Partner – materiał

Kurtki na wiosnę typu bomber jacket

Modne kurtki na wiosnę to również bomber jacket. Pierwotnie można je było kupić jedynie w granatowym lub oliwkowym odcieniu. To jednak już przeszłość. Współczesne bomberki zachowują krój kurtki pilotki, ale zazwyczaj to jedyna zbieżność z pierwowzorem. Wyróżniają je wielobarwne wzory lub koronka. Srebrne lub złote kurtki na wiosnę też nie należą do rzadkości. Dzięki tym zmianą chętnie nosimy je do sukienek i spódnic. Nie rezygnujemy też z typowo sportowych modeli, które wykorzystujemy z codziennych stylizacjach.

A Wy już wiecie, na jaką wiosenną kurtę zdecydujecie się w tym roku?

Partner – materiał

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Kurtki i płaszcze