Connect
To Top

Uterqüe otwiera pierwszy sklep w Polsce

Za nami ważne dla fashionistek premiery. Nareszcie w Polsce możemy kupić produkty znanych marek, takich jak The Other Stories, a od tego tygodnia również Uterqüe.

Uterqüe jesień-zima 2016

Uterqüe jesień-zima 2016 (materiały prasowe)

Partner – materiał

Wprawdzie uwielbiane na całym świecie ubrania i dodatki hiszpańskiej marki można było od lutego kupić online, jednak każda z nas czekała na otwarcie salonu, w którym będzie można je obejrzeć na żywo. I oto jest! Znajdziecie go w alejce projektantów w Galerii Mokotów.

Uterqüe AW 16

AW 16 (materiały prasowe)

Obecne na premierze dziennikarki i blogerki modowe nie były zawiedzione – Uterqüe Polska przedstawiła bowiem bogatą kolekcję dodatków, na które tak liczyłyśmy. Buty i torebki są bowiem znaczącą pozycją w ofercie brandu.

Uterqüe AW 16

Uterqüe AW 16 (materiały prasowe)

Partner – materiał

Dlaczego są tak charakterystyczne? Decyduje o tym połączenie prostych fasonów z ekscentrycznymi detalami. Wielkie diamenciki, oryginalne kształty czy nietypowe tkaniny, jak chociażby aksamit na torebce.

Uterqüe jesień-zima 2016

jesień-zima 2016 (materiały prasowe)

Podobne cechy wyróżniają skórzane ubrania hiszpańskiej marki. Okazuje się, że wystarczy haft czy nietypowe przeszycie, by nadać im wyjątkowego charakteru.

Partner – materiał

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Trendy