Connect
To Top

Topshop – ubrania na sezon jesień/zima 2016

Topshop ubrania na chłodne miesiące

Wiosenne i letnie kolekcje powoli znikają ze sklepowych półek, a ich miejsce w Topshop zajmują ubrania na jesień i zimę 2016. Wśród nich można zauważyć inspiracje paryską bohemą, modą klubową lat 80., cyber punkiem w japońskim wydaniu oraz buntowniczym stylem genderless. Przysłowiową wisienką na torcie są wielobarwne nadruki, ciekawe faktury i tkaniny, które tworzą nieoczekiwane zestawienia.

Topshop ubrania na jesień-zimę 2016

Topshop ubrania z linii Romantic Punk (materiały prasowe)

Partner – materiał

Sprawdź cenę

Topshop

W zakresie kolorystyki w tym roku nie możemy liczyć na obecność żywych odcieni. Zeszłej jesieni stylizacje ożywiałyśmy pojedynczymi elementami w kolorze czerwieni, teraz wracamy do brązów, szarości, zieleni i fioletów, które łączą się w elektryzujące zestawiania. Pomimo tego, że kolorystyka kolekcji jest bardzo stonowana, przyciąga wzrok. Nowoczesnego charakteru ubraniom nadają srebrne i złote akcenty.

Retro inspiracje

W tym sezonie Topshop proponuje ubrania inspirowane stylami, które znamy z dawnych lat. Odchodzi jednak od ugrzecznionych fasonów lansowanych przez inne marki. Zamiast nich pojawiają się nawiązania dla najbardziej buntowniczych nurtów w modzie. Nie ma tu jednak mowy o dosłowności. Reinterpretacja dawnych trendów sprawia, że zyskują zupełnie nowy charakter.

Topshop ubrania na jesień-zimę 2016

Topshop ubrania z linii Midnight Rambler (materiały prasowe)

Partner – materiał

Sprawdź cenę

Topshop

Wzory na sukience mającej fason znany z lat 60. bardziej przypominają gobeliny niż kwicistą łąkę. Topy w stylu vintage w zestawieniu ze skórzanymi lub jeansowymi spodniami pozwalają na stworzenie modnego looku w stylu dandysa. W linii romantic punk znajdziecie natomiast oversize’owe męskie płaszcze, wysokie kołnierze, propozycje skórzane oraz akcesoria o wysokim połysku.

Topshop ubrania na jesień-zimę 2016

Topshop ubrania z linii Virtual Deliquent (materiały prasowe)

Jedną z najciekawszych propozycji w tej kolekcji Topshopubrania z linii Virtual Deliquent. Stalowe szarości mają lodowaty odcień, który w ciekawy sposób koresponduje z ich krojem. Znajdziesz tu zarówno wyeksponowane zamki, niewykończone materiały, falbany, jak i kokardy. Wyjątkowego charakteru stylizacjom nadają kurtki i płaszcze w zimnych odcieniach różu.

Topshop ubrania

Topshop ubrania z linii Re-Generation (materiały prasowe)

Partner – materiał

Sprawdź cenę

Topshop

Linia Re-Generation nawiązuje do wywodzącej się z czasów wojny tradycji patchworku. Naszywki, zszywki, łaty – to jej cechy charakterystyczne. Jeden element garderoby powstaje z połączenia różnych tkanin. Modnym elementem są również napisy w wersji maksi.

Partner – materiał

Sprawdź cenę

Topshop

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Trendy