Connect
To Top

Tatuaż z henny: najpiękniejsze wzory na lato

Tatuaż z henny na lato

Dłonie, stopy, a może łopatki? W tych miejscach tatuaże z henny prezentują się najlepiej. Ozdabianie tych elementów ciała jest od wieków wpisane w tradycje hindusek. Pokochały je także kobiety na całym świecie. Piękne esy floresy po kilku dniach się zmywają, dzięki czemu stały się dla wielu dziewczyn stałym elementem wakacyjnych wyjazdów i festiwali. Tym bardziej, że dzięki swojemu niepowtarzalnemu charakterowi świetnie wpisują się w modny styl boho i wakacyjną nonszalancję.

Tatuaże i ich wzory

Tatuaż z henny może mieć różne kolory. Jakie są najpopularniejsze?

    • białe tatuaże, na które moda zaczęła się pod koniec ubiegłych wakacji. W zimę nadal chętnie je nosiłyśmy, ale nie oszukujmy się: prawdziwe pole do popisu dają nam wakacje. Biel fantastycznie podkreśli opaleniznę i będzie się odznaczała na jej tle;

 

  • złote tatuaże, które biją na głowę popularnością te, które wykonano srebrną henną. Ten trend nie zmienia się już od dłuższego czasu i możesz śmiało na niego stawiać;

 

 

  • tradycyjnym kolorem tatuażu z henny jest czerń. W to lato najchętniej łączymy ją z bielą tworząc ciekawe wzory.

 

 

Jak zrobić tatuaż z henny?

Po obejrzeniu wzorów pewnie zastanawiasz się, jak zrobić tatuaż z henny? Poza niczym nieograniczoną wyobraźnią będziesz potrzebować pasty z henny oraz przyrządu do jej nakładania. Możesz kupić gotowy lub wykonać go samodzielnie zwijając w rożek kawałek folii. Równie dobrze sprawdzi się np. pusta buteleczka po wodzie utlenionej. Gdy już przygotowałaś swoje „miejsce pracy”, możesz przystąpić do dzieła.

Intensywność koloru tatuażu z henny zależy od grubości narysowanej linii. Staraj się, by była w miarę jednolita. Na pewno nie pomogą w tym kropki, więc gdy to możliwe, maluj jednym ciągiem. Zaczekaj aż rysunek zaschnie i zawiń np. w papierowy ręcznik na kilka godzin. Po tym czasie niezaschniętą pastę należy zetrzeć, a po około 2 godzinach przetrzeć namalowany wzór wodą. Jeśli nie podoba Ci się jego kolor, nie przejmuj się. Właściwy odcień pojawi się dopiero po dwóch dniach.

Jak zmyć hennę?

Tatuaż z henny przestaje ładnie wyglądać, gdy jest nierównomierny. Zdarza się też, że trzeba się go pozbyć przed powrotem do pracy po urlopie. Tylko jak zmyć hennę? Pomocna będzie zwykła oliwka dla dzieci. Namocz nią wacik i zmyj tatuaż.

Sprawdź cenę

Codello

See u Soon

New Look

Glamorous

Little White Lies

BCBGeneration

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Trendy