Connect
To Top

Taranko: styl lat 20. powraca!

Kolekcja Taranko na nadchodzące miesiące uwodzi czarem krojów typowych da lat dwudziestych ubiegłego stulecia. Długie do ziemi suknie wieczorowe odsłaniają nogi dzięki wysokim rozcięciom. Możesz też postawić na wersję mini – liczne marszczenia z powodzeniem ukryją drobne niedoskonałości figury podkreślając jej atuty.

Taranko

(materiały prasowe)

Partner – materiał

Sukienki Taranko pokazane w najnowszym lookbooku to przede wszystkim propozycje na zbliżające się bale sylwestrowe i karnawałowe. Doskonale sprawdzi się podczas nich tak charakterystyczny dla roztańczonych lat 20. błysk brokatu i cekinów.

Taranko AW16

(materiały prasowe)

Projektantki z Gdańska pomyślały również o innych zbliżających się okazjach: spotkaniach firmowych i oczywiście o Bożym Narodzeniu. W zależności od stopnia formalności możesz włożyć na nie miękkie dzianiny uzupełniając zestaw eleganckim kapeluszem lub kobiecą sukienkę o kroju litery A. Najmodniejsza w tym roku jest zdecydowanie długość 3/4.

Lookbook Taranko

Lookbook Taranko (materiały prasowe)

Nawet jeśli nie zdecydujesz się na pełen błysk, wybierz lekko połyskujące tkaniny. W zestawieniu z wysokimi szpilkami i kopertówką doskonale sprawdzą się podczas wielu wyjść. W końcu najnowsza kolekcja Taranko powstała właśnie z myślą o nich!

Zobacz też najpiękniejsze sukienki na sylwestra >>>>

Partner – materiał

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Trendy