Connect
To Top

Szpilki pudrowy róż – słodki akcent w codziennych stylizacjach

Szpilki pudrowy róż: na co dzień czy na specjalne okazje?

Przywykłyśmy nosić szpilki w kolorze pudrowy róż do eleganckich sukienek koktajlowych lub długich sukni wieczorowych. A dlaczego nie miałabyś z ich pomocą wprowadzić odrobiny koloru do codziennych stylizacji? Nawet tych najzwyklejszych z jeansami i swetrem? Również jesienią…

Partner – materiał

Zamszowe buty szpilki pudrowy róż do jeansów

Zamszowe buty szpilki w kolorze pudrowy róż mają tylko jedną wadę – to obuwie na piękną pogodę. Zamsz nie znosi wilgoci, dlatego tuż po zakupie zaimpregnuj swoje nowe buty i, o ile to możliwe, staraj się unikać deszczu i kałuż. Nie znaczy to, że nie możesz ich nosić jesienią. W słoneczne dni szpilki pudrowy róż rozweselą stylizację z prostymi jeansami oraz szarym swetrem.

Partner – materiał

Szpilki lakierowane pudrowy róż

Szpilki lakierowane pudrowy róż wydają się być idealne przede wszystkim jako zwieńczenie looku z pastelową sukienką koktajlową. Jak odebrać im odrobinę powagi? Zestaw je ze skórą! Skórzana sukienka czy spódnica są niezawodnym sposobem na kobiecy look z rockowym pazurem.

Inny patent? Jasne rozkloszowana spódnica w duecie z pastelową bluzą o prostym kroju. Tego typu outfit uzupełniony o szpilki pudrowy róż będzie jednocześnie niewymuszony i awangardowy.

Partner – materiał

Pudrowy róż – szpilki, które warto włożyć na ślub

Pudrowy róż i szpilki w tym kolorze? Ten duet sprawdzi się również w dniu ślubu… I to twojego! Białe obuwie ślubne odchodzi w zapomnienie. Panny młode coraz częściej stawiają na ekscentryczne detale oraz biżuteryjne zdobienia na butach. Szpilki pudrowy róż doskonale wpisują się w ten trend.

Warto wybrać je przede wszystkim przy krótkiej, odsłaniającej nogi sukience na ślub. Będą się ciekawie prezentować, ale na pewno nikogo nie zszokują. Ich włożenie jest świetnym pomysłem, jeśli chcesz stworzyć niebanalną (ale nie ekscentryczną) stylizację ślubną. Szpilki pudrowy róż w zestawieniu z bielą sukni ślubnej będą wyglądały niesamowicie słodko nie tylko na ślubie kościelnym, ale również na cywilnym.

A jak wy najchętniej wykorzystujecie buty szpilki pudrowy róż w swoich stylizacjach?

Partner – materiał

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Obuwie