Connect
To Top

Swetry na Boże Narodzenie

Na hit najbliższych tygodni zapowiadają się limitowane wersje swetrów na Boże Narodzenie. Zobaczcie, jakie modele są najmodniejsze tej zimy.

Partner – materiał

Sprawdź cenę

Q/S designed by

Dorothy Perkins

Betty & Co

Damskie swetry na Boże Narodzenie

Większość marek w okresie przedświątecznym przedstawia limitowane kolekcje dedykowane na czas świąt Bożego Narodzenia. Wielkim echem odbiła się w mediach wczorajsza premiera świątecznej kampanii H&M z udziałem Katy Perry. Amerykańska piosenkarka zmienia się we wróżkę i swoimi czarami przywołuje najrozmaitsze świąteczne postacie, od elfów poczynając, a na ogromnych ożywionych pierniczkach kończąc. W tle można zobaczyć stylizacje wykorzystujące propozycje H&M na Boże Narodzenie. Wśród nich ważną pozycję zajmują swetry. Mnie ujął model z tułowiem elfa, który kończy się… Twoją głową!

Zobacz spot promujący świąteczną kampanię H&M z udziałem Katy Perry

Sweter z zimowym motywem

H&M nie jest wyjątkiem! Only proponuje swetry z choinką, zakochanymi reniferami lub psem z opaską z rogami. Zimowe motywy jak śnieżki, zmarznięty pingwin lub uroczy renifer pojawiają się również u innych marek. Przejrzyj ofertę Tom Joule oraz Junarose.

Tej zimy popularne są naszywki przedstawiające prezenty, misie polarne i inne zimowe zwierzaki. Znajdziesz też nadrukowane słowa kolęd i inne printy kojarzące się z Bożym Narodzeniem. W ofercie H&M znalazł się nawet sweter przewiązany cekinową wstążką, w którym sama będziesz wyglądała jak prezent bożonarodzeniowy…

Partner – materiał

Sprawdź cenę

Superdry

Junarose

Q/S designed by

Dorothy Perkins

Betty & Co

Norweskie swetry

Motyw renifera lub choinki jest świetny, ale niestety zaraz po Nowym Roku stracisz ochotę, by go nosić. Dużo bardziej uniwersalny wydaje się bałwanek jeżdżący na łyżwach oraz płatki śniegu, na które już z niecierpliwością czekają zapaleni narciarze. Największą klasyką zimowych swetrów są jednak norweskie motywy. W tym sezonie obok klasycznych wzorów padającego śniegu lub powiększonych śnieżynek wykonanych z wełny znajdziesz również swetry wyszywane kamieniami i cekinami układającymi się w gwiazdki. Taki model proponuje m.in. marka Superdry.

Jak jeszcze możesz wykorzystać wzory na norweskich swetrach? Pojedynczy, poziomy i duży wzór na wysokości biustu optycznie go powiększy. Najlepiej, by wzór miał jaśniejszy kolor niż reszta swetra. Zawsze pamiętamy o zasadzie, że biały powiększa, zaś ciemny powiększa. W przypadku norweskich swetrów nie będziesz miała problemu z jej stosowaniem, bo wiele modeli jest wręcz stworzonych do tego, by z ich pomocą wpłynąć na sposób postrzegania swojego biustu.
Już wiesz, który model podoba Ci się najbardziej?

Sprawdź cenę

Q/S designed by

Dorothy Perkins

Betty & Co

mint&berry

Anna Field

Club Monaco

Mama Licious

mint&berry

Anna Field

mint&berry

Even&Odd

mint&berry

Anna Field

Mama Licious

MKT Studio

Anna Field

Dorothy Perkins

Queen Mum

Vero Moda

Vero Moda

Anna Field

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Moda