Connect
To Top

Sukienki do pracy

Sukienki do pracy w biurze

Sukienki do pracy w biurze muszą przede wszystkim odpowiadać zasadom dress codu. Każda firma może mieć własne obostrzenia, ale warto też znać ogólne zasady odnoszące się do sposobu ubierania w pracy. Sukienka do pracy powinna być ładna, ale dość skromna. Najkrótsza dopuszczalna długość sięga kilka centymetrów nad kolano. Nie nosimy też zbyt głębokich dekoltów oraz odważnych dodatków. Preferowane kolory to granat, czerń, szary, biel oraz pastele.

Sprawdź cenę

Topshop

Miss Selfridge

Benetton

Modne sukienki do pracy

Modne sukienki do pracy nawiązują do najważniejszych trendów z pokazów mody. Zawsze na czasie są niezbyt obcisłe sukienki etui oraz wszelkie proste kroje. Na pewno sprawdzi się trapezowa sukienka i bardzo prosty model o kroju litery A. W tym ostatnim wypadku nie należy przesadzać z ilością dodatków i ozdobnych detali. W 2016 projektanci stawiają na duże geometryczne wzory. Jest to ciekawa alternatywa dla gładkich modeli. Warto wybierać sukienki do pracy, które nie mają zbyt mocnych czy krzykliwych kolorów.

Sukienki do pracy w dużych rozmiarach

Sukienki do pracy w dużych rozmiarach powinny być nieco inaczej uszyte niż ich mniejsze odpowiedniki. Warto stawiać na grubsze materiały, które nie będą ściśle przylegać do ciała. W tym wypadku sprawdzają się pudełkowe, proste kroje i ciemne barwy. Niekoniecznie musisz wybierać czerń. Prawdą jest, że odejmuje kilogramów, ale jednocześnie bardzo dokładnie podkreśla zarys sylwetki. Lepiej zastąpić ją grafitem, granatem lub ciemną śliwką.

Sprawdź cenę

Junarose

Junarose

Junarose

Junarose

Junarose

Junarose

Junarose

Junarose

Junarose

Junarose

Junarose

Junarose

Sukienki do pracy w sklepie internetowym

Kupując ubrania nie musisz biegać po galeriach handlowych. Najłatwiej będzie kupić sukienki do pracy w sklepie internetowym. Warto korzystać ze sprawdzonych miejsc w sieci, w których masz długi czas na zwrot zakupów. Dzięki temu możesz zamówić wszystkie ubrania, które Ci się podobają, a następnie spokojnie je przymierzyć. Czasami zwrot, tak samo jak dostawa jest darmowy. Ja zajrzałam do Zalando.pl i wybrałam dla Was kilka ciekawych propozycji eleganckich sukienek do pracy.

Sprawdź cenę

Anna Field

mint&berry

More & More

Rich & Royal

Krüger Dirndl

Samsøe & Samsøe

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Sukienki