Connect
To Top

Duet doskonały: sukienka i trampki

Sukienka i trampki: czy to do siebie pasuje?

Niegdyś połączenie sukienki i trampek było niczym mezalians w świecie mody. Już małe dziewczynki wiedziały, że jeśli wkładają sukienkę, to koniecznie powinny założyć lakierki lub chociaż ładne sandałki. Pomimo ich szczerych chęci nie należało jednak nosić tego typu butów na co dzień do sportowych spodni. Moda lubi jednak zaskakiwać. Teraz nie tylko nosimy szpilki do dresów, ale również trampki do sukienki. I okazuje się, że są to naprawdę genialne połączenia. Przekonajcie się same!


Partner – materiał

Jakie trampki nosić do sukienki?

Być może brak możliwości zestawiania sukienki i trampek wynikał z charakteru tych butów? Ich najpopularniejszymi przedstawicielami były bowiem czarne tenisówki z białymi, gumowymi noskami marki Converse. Jeśli rozejrzymy się wśród najmodniejszych modeli na wiosnę 2016 nie zobaczymy tam jedynie zbyt wielu czarnych propozycji. Zaskoczy nas natomiast niesamowite bogactwo barw i wzorów. Jednymi z najpopularniejszych są trampki w najróżniejsze kwiaty i motywy roślinne. Takie buty aż proszą się o noszenie ich do letnich sukienek i spódnic!

Wzorem lat ’70 i ’80 stawiamy na błysk. Nie tylko w ubiorze! Już w zeszłe lato przyzwyczaiłyśmy się do wielokolorowych tenisówek, ale srebrne i złote stanowią całkowite zaskoczenie! Tym bardziej, że dodatkowego blasku dodają im lśniące w słońcu cyrkonie i połyskujący brokat. Wyobrażacie sobie, że wkładacie tego typu sportowe buty na fitness lub siłownię? My absolutnie nie! W tym wypadku trampki i sukienka to niemalże jedność!

Partner – materiał

Sukienka do trampek na koturnie

Szczególnym rodzajem tenisówek są trampki na koturnie. Na pewno nie trzeba Was przekonywać, że będą świetnie wyglądać z sukienką! Dodatkowo są bardzo wygodne, a dzięki podwyższeniu nasze łydki wyglądają w nich bardzo smukło. To świetne rozwiązanie dla dziewczyn, które chciałyby sobie dodać kilka centymetrów. Ale uwaga! Możecie też wpaść w małą pułapkę stylizacyjną! Jeśli jesteście bardzo drobne, but nie może być zbyt ciężki, a koturna za duża i szeroka. W przeciwnym wypadku zaburzy proporcje sylwetki.

Partner – materiał

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Obuwie