Connect
To Top

Stroje kąpielowe dla dzieci – czy na pewno nie są potrzebne?

Stroje kąpielowe dla dzieci: czy naprawdę są potrzebne?

Widok brzdąców biegających nago po plaży nie należy do rzadkości. Co więcej nasze babcie twierdzą, że kiedyś nie istniały stroje kąpielowe dla dzieci. Więc może teraz też ich nie potrzebujemy? Czy wydawanie pieniędzy na coś zbędnego, co posłuży tylko rok ma swoje uzasadnienie? Okazuje się, że tak. Nawet kilka:

  • maluch spędza większość czasu siedząc na pupie na szorstkim piasku. Przez to łatwo może się nabawić otarć;
  • bieganie bez pieluszki lub stroju kąpielowego dla dzieci to prosta droga do zakażeń bakteryjnych i wirusowych układu moczowego;
  • stroje kąpielowe dla dzieci spełniają rolę dodatkowego filtra chroniącego przed słońcem. Nie zwalnia nas to oczywiście ze smarowania niemowląt i dzieci odpowiednimi kremami!
Stroje kąpielowe dla dzieci

Stroje kąpielowe dla dzieci (mat. prasowe Smyk)

Stroje kąpielowe: jedno czy dwuczęściowe

Kupując kostium kąpielowy dla dziewczynki stajesz przed dylematem, jaki wybrać. W każdym przypadku powinnaś zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału wykonano kostium. Ważne są także ramiączka – zbyt cienkie mogą się wbijać w ciało i być bardzo niewygodne. Pamiętaj także, że ciemne kolory „przyciągają” światło, więc jest w nich bardziej gorąco.

Partner – materiał

Stroje kąpielowe jednoczęściowe dla dzieci

Stroje kąpielowe jednoczęściowe dla dzieci to bardzo wygodne rozwiązanie. Zawsze pozostają na swoim miejscu. O ich wadach przekonacie się, gdy maluch będzie chciał natychmiast iść do toalety. Dziecku ciężko będzie poradzić sobie samemu i prawdopodobnie za każdym razem będzie potrzebowało Twojej pomocy. Tymczasem, jak każdy rodzic wie, w tym wypadku szybkość miewa decydujące znaczenie.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe dla dzieci

Prawdopodobnie każda dziewczynka, której mama nosi bikini będzie zachwycona strojami kąpielowymi dwuczęściowymi dla dzieci. Wszystko przez to , że takie brzdące uwielbiają czuć się dorosło. Największą wadą tego typu kostiumów kąpielowych jest to, że podczas kąpieli mogą zsunąć się z małego ciałka. Ta sama cecha może być też zaletą, gdy trzeba szybko zdjąć plażowe wdzianko…

Strój plażowy dla chłopców

O ile w przypadku dziewczynek stajemy przed wyborem rodzaju kostiumu, a następnie wertujemy stosy falbanek, spódniczek, baskinek i innych elementów ozdobnych, o tyle w przypadku chłopców sprawa jest dość prosta. Rzadko kiedy decydujemy się na typowe plażowe slipki. Ich rolę często pełnią bermudy lub szorty.

A na jakie stroje kąpielowe dla dzieci Ty stawiasz najchętniej?

Partner – materiał

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in bielizna