Connect
To Top

Stanik do sukienki bez pleców

Studniówka i Sylwester (a zwłaszcza ta druga okazja) to imprezy na których każda z nas chce wyglądać olśniewająco. Czasem wyzywająco. Dlatego często decydujemy się na sukienki bez pleców. W takich przypadkach pojawia się jeden problem – stanik. Źle dobrany może zniszczyć nasze marzenie o olśniewaniu. Zdecydowanie też może popsuć wyzywający klimat sukienki.
Podpowiadamy jaki stanik do sukienki bez pleców wybrać w zależności od kroju, okazji i przede wszystkim typu urody.
Porady, które przydadzą Ci się nie tylko przed Sylwestrem i Studniówką.

Po co Ci stanik bez pleców?

Sukienki bez pleców nieodmiennie królują na czerwonym dywanie.
Na głębokie dekolty z przodu lub na plecach stawia Jennifer Lopez. Seksowna gwiazda najczęściej wybiera wycięcia o głębokości maxi. Jeśli nie zdecydowałybyście się na tak odważny krok, nie oznacza to, że musicie rezygnować z seksownych sukienek z odkrytymi plecami.

Chyba każda z nas miała kiedyś taką kreację lub chciała ją kupić. Zapewne przekonałyście się też, z jakim podstawowym problemem trzeba się przy niej zmierzyć. Jeśli nie chcecie, by spod materiału w nieestetyczny sposób wysuwały się ramiączka, musicie do sukienek bez pleców dobrać odpowiedni stanik.

Jaki stanik do sukienki z odkrytymi plecami?

W internecie znajdziecie mnóstwo rad, w jaki sposób z pomocą spinacza biurowego przystosować zwykły biustonosz do sukienki z głębokim dekoltem z tyłu. Nie oszukujmy się jednak: na pewno nie jest to ani seksowne ani wygodne. Lepiej sięgnąć po gotowe rozwiązania, tym bardziej, że jest ich naprawdę sporo.

Na uwagę zasługują:

  • silikonowe miseczki samoprzylepne
  • biustonosz push-up z obniżonym zapięciem i wyciętym dekoltem z przodu
  • samonośny stanik bez pleców
  • zapinany na krzyż stanik z obniżonym zapięciem

Czy warto sięgnąć po biustonosz z silikonowymi plecami?

Jeszcze jakiś czas temu ogromną popularnością cieszył się biustonosz z silikonowymi plecami. Paski wykonane z silikonu są zupełnie przezroczyste i ściśle przylegają do ciała. Z daleka są niewidoczne, jednak z bliska… nie da się ich nie zauważyć. Nie jest to najbardziej estetyczny widok. Przy głębokim dekolcie z tyłu sukienki silikonowy pasek biegnący przez środek będzie głównym elementem przyciągającym wzrok, a nie o to nam przecież chodzi, prawda?

Co wybrać?

Samonośny stanik bez pleców lub specjalne silikonowe wkładki wydają się być idealne. Niestety często biust nie układa się w nich tak, jakbyśmy sobie tego życzyły. O możliwości odklejenia się silikonowej wkładki nie trzeba nikomu przypominać… Najpewniejszym wyborem wydaje się więc zapinany na krzyż stanik z obniżonym zapięciem. Warto również sięgnąć po biustonosz push-up z obniżonym zapięciem i wyciętym dekoltem z przodu. Nie tylko pozostanie niewidoczny, ale również znacznie powiększy biust.

A Wy, który z powyższych modeli wybierzecie?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Bielizna