Connect
To Top

Spodnie w kwiaty

Spodnie w kwiaty

Spodnie w kwiaty w 2016 będą prawdziwym hitem! Projektanci prześcigają się czerpiąc z motywów roślinnych i umieszczające je na różnych elementach garderoby. Małe i bardzo liczne lub znacznie większe i w mniejszej ilości. Kwiaty mogą być różnorodne! Marka Desigual jak zwykle sięga po pojedyncze i bardzo kolorowe motywy, które umieszcza na jednobarwnym tle. To jednak nie jedyna możliwość. Zobacz, jakie jeszcze modele znajdziesz w sklepach internetowych i stacjonarnych:

Partner – materiał

Spodnie w kwiaty stylizacje

Spodnie w kwiaty pozwalają stworzyć bardzo ciekawe stylizacje. Warto przy tym pamiętać o zasadzie mówiącej, że jeśli dół stylizacji jest szeroki, góra powinna być obcisła. Jeśli natomiast spodnie mają postać rurek, legginsów lub cygaretek, stawiaj na szeroką a nawet oversizową górę.

Spodnie w kwiaty stylizacje

Spodnie w kwiaty stylizacje (Zalando.pl)

Jak widzimy w kwestii butów mamy zupełną dowolność. Ze spodniami w kwiaty stworzysz zarówno sportowe, jak i eleganckie stylizacje. Możesz w nich wykorzystać sneakersy, sandały lub czółenka. Przy wielobarwnych spodniach dobrze prezentują się jednolite dodatki i pozostałe elementy zestawu.

W najbliższych sezonach warto też zwrócić uwagę na najpopularniejszą alternatywę spodni czyli kombinezony. One także często pokryte są kwiatowymi nadrukami. W tym wypadku tworzenie looków jest o tyle łatwiejsze, że wystarczy dobrać torebkę i buty, by uzyskać pełen zestaw.

Spodnie w kwiaty: dla kogo?

Spodni z wzorami niestety nie może nosić każdy. Duże oraz poziomo ułożone kwiaty pogrubiają i poszerzają. Unikaj ich, jeśli nie możesz pochwalić się bardzo szczupłymi nogami. Raczej nie powinnaś ich nosić, jeśli nogi są dość krótkie w stosunku do tułowia. Zupełnie inaczej rzecz ma się wtedy, gdy kwiaty ułożone są pionowo.

Nie bez znaczenia jest też krój spodni w kwiaty. Sięgające ziemi dzwony z wysokim stanem nie tylko przedłużą nogi, ale też ukryją np. zbyt krępe łydki. Wkładając cygaretki pamiętaj, by podwinąć je kilka centymetrów nad kostkę. Chcąc wydłużyć i wyszczuplić nogę zawsze możesz skorzystać ze starego i niezawodnego sposobu, czyli ze szpilek! Wybierz model z czubami w szpic. Tylko w ten sposób uzyskasz upragniony efekt!

Partner – materiał

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Spodnie