Connect
To Top

Śniegowce w miejskiej dżungli

Śniegowce nie tylko na śnieg

Śniegowce – buty naszego dzieciństwa – doczekały się stałego miejsca wśród zimowych kolekcji i w przeglądach robionych przez magazyny modowe. Ich obecność pośród propozycji obuwia na najbliższe miesiące jest dla nas tak oczywista, jak sąsiadujących z nimi kozaków. Co się zmieniło od momentu, gdy w śniegowcach dziecięcych lepiłaś bałwana? Przede wszystkim ich rozmiar!
Moon boot urosły nie tylko dlatego, że twoja stopa zwiększyła wymiary. Te buty wyróżniają się poprzez puchową cholewkę lub obrośniętą futerkiem górę buta. Właśnie one sprawiają, że śniegowce są tak ciepłe i… nieporęczne! A zarazem komfortowe… Te buty to prawdziwy przykład skrajności.


Partner – materiał

Trudno o bardziej komfortowe buty na zimę!

Śniegowce damskie, dziecięce czy męskie, jak żadne inne buty zagwarantują ci ciepło nawet w największy mróz. Niestety ich zalety bywają też wadami – w bardziej masywnych modelach w żaden sposób nie da się prowadzić samochodu. Stopy zwyczajnie nie mieszczą się na pedałach. Płaskie i duże podeszwy są natomiast idealne do tego, by brodzić nawet w głębokim śniegu i bez problemu utrzymać równowagę na oblodzonym chodniku. A do tego jak wyglądają!

Z czym nosić buty śniegowce

Takie buty jak śniegowce na pewno nie staną się niezauważalnym elementem stylizacji. Mają duże szanse, by wybić się na pierwszy plan!

Śniegowce damskie i męskie są absolutnie niezastąpione podczas zimowych wyjazdów. Gdy już zdejmiesz niewygodne buty narciarskie, mięciutkie moon boot wydają się wprost wymarzonym zastępstwem. A do tego świetnie wyglądają w zestawieniu z kurtką narciarską!

Partner – materiał

Niezastąpione będą również wieczorem, podczas spaceru…

Ze śniegowców damskich nie warto rezygnować także w mieście, choć tu o wiele lepiej sprawdzą się zamszowe modele podszyte od środka futerkiem. Doskonałym towarzyszem będzie dla nich króciutkie futerko lub kożuszek. Dlaczego krótkie? Bo sięgające za kostkę buty na płaskim obcasie skracają nogi, a takie okrycie wierzchnie będzie najprostszym sposobem na ich wydłużenie.

Z czym nosić śniegowce? Z jeansami, spodniami rurkami i nieco zwariowanymi spódnicami. Może pokusicie się o puchowe wariacje na temat spódnicy lub modele uszyte z materiału imitującego filc? A jakie są wasze pomysły na buty śniegowce?

Partner – materiał

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Obuwie