Connect
To Top

Sabrina Pilewicz: torebki „z tatuażami”

Pierwsze próby personalizacji

Trudno powiedzieć od czego się zaczęło… Prawdopodobnie pierwsze były bransoletki Pandory, które możemy tworzyć z setek charmsów wedle własnego uznania. Śladem znanej marki natychmiast poszły kolejne i w ten oto sposób w świecie mody pojawiła się personalizacja. Nie chcemy mieć tego co wszyscy, a firmy odzieżowe ochoczo wychodzą naprzeciw naszym potrzebom.

W ten oto sposób w zeszłym sezonie zawrotną karierę zrobiły torebki O’bag. Możesz wybrać ich kolor, rodzaj ramiączek, a także wewnętrzny organizer. Zimą ubierzesz swoją torebkę w urocze futerko. Inne marki szybko podłapały trend tworząc mniej lub bardziej udane kopie.

Ostatnia z nich pojawiła się w sieci sklepów Biedronka, a firmował ją znany duet projektantek Loft37. Wykonane ze sztucznego tworzywa torby można było kupić w kilku wersjach kolorystycznych i dobrać do nich zabawne ozdoby. Niestety w tym wypadku możemy mówić jedynie o pewnym przedsmaku personalizacji, choć perspektywa codziennej zmiany ozdobnego detalu torby wydaje się dość zabawna.

Sabrina Pilewicz personalizaowane torebki

Marcelina Zawadzka z personalizowaną torebką Sabriny Pilewicz (materiały prasowe)

Personalizowane torebki od Sabriny Pilewicz

Robione na miarę torebki już dwa sezony temu pojawiły się też w ofercie Sabriny Pilewicz. Jej projekty znamy przede wszystkim z czerwonego dywanu – jest jedną z najchętniej wybieranych przez gwiazdy projektantek. Dostępne modele kopertówek możesz podpisać własnymi inicjałami lub poprosić o wytłoczenie na nich modnych, kolorowych wzorów.

Sabrina Pilewicz personalizaowane torebki

Sabrina Pilewicz personalizaowane torebki

Te ostatnie mogą się kojarzyć z modnymi ostatnio naszywkami, które stały się hitem w personalizacji ubrań z denimu. Sabrina Pilewicz zapewnia też swoim klientkom możliwość wytłoczenia jednego z ponad stu wzorów na akcesoriach. Możesz mieć je na organizerze, etui na telefon, a nawet damskim mini bloku.

Zdecydujesz się na którąś z form personalizacji?

Partner – materiał

Sprawdź cenę

MICHAEL Michael Kors

kate spade new york

kate spade new york

kate spade new york

Armani Jeans

kate spade new york

kate spade new york

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Trendy