Connect
To Top

Nowość w kolekcji W.Kruk: torby i akcesoria

Premiera nowej kolekcji W.Kruk

W.Kruk przedstawił najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima 2016. Tym razem w kampanii nie pojawi się rodzinna atmosfera podczas Świąt Bożego Narodzenia. Co w zamian?

Okazało się, że W.Kruk postawił na akcesoria! Po raz pierwszy w historii marki, klientki mogą kupić nie tylko biżuterię, ale również torebki. Do wyboru jest kilka modeli w różnych kolorach.

Torebki R.Kruk

Torebki R.Kruk

Partner – materiał

Sprawdź cenę

Calvin Klein

MICHAEL Michael Kors

MICHAEL Michael Kors

MICHAEL Michael Kors

MICHAEL Michael Kors

Modalu England

Łączy je elegancja, proste formy i wyraziste detale. Każdy model wyprodukowano jedynie w 100 egzemplarzach! Dlaczego akurat stu? Zarząd W.Kruk twierdzi, że jest to liczba magiczna, a dodatkowo premiera zbiega się w czasie z otwarciem setnego butiku marki.

Torebki R.Kruk

Torebki R.Kruk

Znaczącym ogranicznikiem jest też cena: za luksus posiadania torebki W.Kruk trzeba zapłacić od ok. 1300 do ok. 2500 zł.

Torebki R.Kruk

Torebki R.Kruk

Partner – materiał

Sprawdź cenę

Buffalo

Even&Odd

Elisabetta Franchi

Billabong

Akcesoria

Torby nie są jedynym odstępstwem od tego, że W.Kruk to sieć sklepów jubilerskich. W nowej kolekcji znajdziecie również skórzane rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, paski i jedwabne apaszki. Koniecznie zwróćcie uwagę na metaliczne kolory dodatków!

w.kruk (1)

Biżuteria W.Kruk

Jak zawsze kolekcja biżuterii została podzielona na kilka linii. Nazwa każdej z nich opisuje osobowość kobiety, która zdecyduje się nosić dodatki o takim charakterze.

w.kruk (5)

Szykowna

Została stworzona z myślą o kobiecie uwielbiającej dodatki z wyrazistymi detalami. Jej styl jest inspiracją dla innych, a barwna osobowość powoduje zachwyt.

w.kruk (4)

Rockowa

Wyrazista biżuteria ma za zadanie podkreślić styl dziewczyny z charakterem. Dużo tu czerni i ciekawych rozwiązań.

Silna

Najlepiej czuje się w stroju biznesowym, w którym oszczędna elegancja wymaga starannego doboru akcesoriów.Biżuteria z tej linii jest dopasowana do potrzeb kobiety, która nie lubi godzić się na kompromisy.

Miejska

Taka kobieta jest non stop w ruchu, a biżuteria, którą nosi musi być nietuzinkowa. Chętnie sięga po okulary przeciwsłoneczne, a stylizacje uzupełnia jedwabnymi apaszkami.

Partner – materiał

Sprawdź cenę

Even&Odd

By Malene Birger

Modalu England

Vanzetti

Becksöndergaard

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Trendy