Connect
To Top

Niskie szpilki: komfort to nie jedyny argument, by je nosić!

Niskie szpilki: świetny pomysł na każdą okazję

Niskie szpilki? Niektórzy uważają, że jeśli obcasy, to tylko niebotyczne! My wierzymy, że wcale nie mają racji. Po pierwsze szpilki na niskim obcasie są bardziej eleganckie. Tych dziesięciocentymetrowych zdecydowanie nie powinnaś nosić np. do pracy! Szczególnie, gdy jesteś ograniczona biurowym dress codem. Buty na niskiej szpilce pasują właściwie wszędzie. Nawet, gdy idziesz na wesele.

Partner – materiał

Niskie szpilki na wesele?

Wiele z nas nie chodzi na co dzień na obcasach. Niskie szpilki na wesele są więc dla nich wybawieniem. Nie chodzi jedynie o komfort! Nie oszukujmy się: chodzenie w butach na wysokim obcasie wymaga pewnej wprawy, a jej brak może skutkować wpadkami, które zostaną na długo zapamiętane. W końcu nawet modelkom zdarzają się spektakularne upadki na wybiegach. Założymy się, że ty wolałabyś ich uniknąć. Eleganckie szpilki na niskim obcasie czy niskie szpilki na platformie będą wówczas prawdziwym wybawieniem.

Partner – materiał

Niskie czarne szpilki to must have w każdej szafie

Co sezon znawcy mody prześcigają się w określaniu, który kolor stanie się „nową czernią”, czyli kolorem bazowym i podstawą wszystkich stylizacji. Tymczasem my wychodzimy z założenia, że czerń jest tylko jedna i absolutną koniecznością jest posiadanie choć jednych niskich czarnych szpilek. Jeśli wyjątkowo nie lubisz obcasów, wybierz niskie szpilki na platformie – wkładając je w ogóle nie poczujesz obcasa.

Czerwone niskie szpilki: niezawodny sposób na przyciągnięcie wszystkich spojrzeń

Szpilki czarne niskie są w prawdzie podstawą, ale prawdziwe fashionistki wiedzą, że jest jeszcze jeden kolor, bez którego trudno się obyć. Gdy chcesz stworzyć niesamowicie kobiecy (i przede wszystkim seksowny!) look, włóż czerwone niskie szpilki.

Szpilki na niskim obcasie

Szpilki na niskim obcasie (ZARA)

Partner – materiał

Choć trudno w to uwierzyć, naukowcy udowodnili, że ten kolor działa na mężczyzn jak afrodyzjak. Oczywiście wszyscy będą cię przekonywać, że na pewno lepiej sprawdziłyby się wysokie obcasy, jednak stylizacja to nie wszystko. Liczy się również twoje samopoczucie i uśmiech na twarzy. Dlatego jeśli masz wybierać pomiędzy wygodą a odpowiednią wysokością buta, zawsze stawiaj na niskie szpilki.

Partner – materiał

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Obuwie