Connect
To Top

Mohito: Myszka Minnie w roli głównej

Bohaterowie bajek sprzed lat co i rusz powracają w limitowanych liniach odzieży. W zeszłym roku hitem letnich kolekcji okazała się lalka Barbie. Jeszcze wcześniej marka Pin-ups sięgnęła po komiksy, które nadrukowała na sukienkach w stylu retro. W tym sezonie przyszedł czas na przeuroczą Myszkę Minnie, która została główną bohaterką najnowszej linii Mohito.

Co wyróżnia te ubrania? Przede wszystkim jakość! O ile nie wszystkie sukienki z sieciówki leżą idealnie na kobietach, które już jakiś czas temu pożegnały się z figurą nastolatki, o tyle ta linia podkreśla wszystkie zalety figury. Niestety dbałość o fasony i szczegóły przekłada się też na ceny, które delikatnie odbiegają od tego, do czego przyzwyczaiło nas Mohito.

W tym wypadku jednak zdecydowanie warto zapłacić więcej. Ubrania z kolekcji dostępne są tylko w niektórych salonach Mohito, dzięki czemu masz pewność, że niewiele osób będzie je nosić. Ich zakup wymaga jednak… poczucia humoru i odrobiny dystansu do mody. To element absolutnie niezbędny, gdy chcesz włożyć rozkloszowaną sukienkę w całości zadrukowaną wizerunkiem Myszki Minnie.

Oprócz niej w linii Mohito x Minnie pojawiły się czarno-białe t-shirty, bluzy i spódnice. Każda z tych propozycji świetnie wygląda w zestawieniu z elementami regularnej kolekcji marki. Skusisz się?

Partner – materiał

Sprawdź cenę

Eleven Paris

Eleven Paris

Eleven Paris

Eleven Paris

Eleven Paris

Eleven Paris

Criminal Damage

Miss Selfridge Petite

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Trendy