Connect
To Top

Levi’s 501

Levi’s 501 damskie i męskie

Spodnie Levi’s mają za sobą ponad 150 letnią historię zaczynającą się w 1853 roku. Levi Strauss przyjechał wówczas z Niemiec do San Francisco w Californii i założył firmę Levi Strauss & Co. Wraz z krawcem Jacobem Davisem wymyślił i opatentował metodę produkcji jeansów, która zapewniała im niezwykłą trwałość dzięki użyciu metalowych elementów na zszyciach. Ta cecha spodni Levi’s została zobrazowana poprzez logo marki przedstawiające dwa konie próbujące bezskutecznie rozerwać jeansy.

Kolejny przełom nastąpił w latach 90. ubiegłego wieku. Powstały spodnie Levis 501. Szybko stały się nie tylko najpopularniejszym modelem marki, ale również jednym z najlepiej sprzedających się ubrań na świecie. Dotyczy to zarówno jeansów Levi’s 501 damskich jak i męskich.

Levis 501 – cena popularnych jeansów

Najtańsze jeansy marki możecie kupić już za około 300 złotych. Gdy mowa o spodniach Levi’s 501 cena oscyluje w granicach 350-400 złotych za parę. Oczywiście warto czekać na promocje i zaglądać do outletów. Wyprzedaże znajdziecie też w sklepach internetowych. A co jeśli się nie uda? Choć cena spodni Levi’s 501 jest dość wysoka, zrekompensuje Wam ją wyjątkowa trwałość jeansów. Nie musicie liczyć się z tym, że już wkrótce zostaniecie zmuszeni do zakupu nowej pary. Ta wystarczy Wam na bardzo długo i stworzycie z nią wiele ciekawych stylizacji.

Levi’s 501 stylizacje

Levi's 501 stylizacje

Levi’s 501 stylizacje (Pinterest)

Gdy już spodnie Levi’s 501 znajdą się w Waszej szafie, stworzycie z nimi bardzo różnorodne stylizacje. Możecie nosić je ze sneakersami w sportowym stylu, ale równie dobrze będą wyglądały z białą koszulą i oksfordkami. By uzyskać styl casual elegance wystarczy do jeansów włożyć szpilki i żakiet. Po zmienieniu ich na kowbojki, stworzycie bardzo nonszalancki, miejski look.

Film o Levisach

501 to tak kultowy model jeansów, że doczekał się pełnometrażowego filmu. Poniżej możecie sprawdzić jego zapowiedź:

A Wam która ze stylizacji podoba się najbardziej? Może macie swój własny sposób na noszenie tych ponadczasowych jeansów. Z racji tego, że spodnie Levi’s można traktować jako element basic, możliwości jest naprawdę nieskończona ilość. Jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów!

Partner – materiał

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Spodnie