Connect
To Top

Kolor Serenity

Kolor Serenity został wytypowany na jeden z dziesięciu najmodniejszych odcieni w 2016 roku. Wyboru jak zwykle dokonał Instytut Pantone.

Modne kolory 2016

Modne kolory na 2016 rok zostały określone przez Instytut Pantone tuż po Nowojorskim Tygodniu Mody. Na podstawie obserwacji wiosennych kolekcji specjaliści wyłonili aż dziesięć barw, które mają dominować w tym roku.

„Kolory na ten sezon przenoszą nas do szczęśliwego, słonecznego miejsca, gdzie śmiało możemy pokazać dowcipną stronę naszej osobowości”, powiedziała Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawcza Pantone Color Institute.

Wypowiedź Leatrice Eiseman bardzo celnie określa to, co widzimy w pojawiających się już wiosennych kolekcjach. W kolorystyce ubrań znajdziecie kilka odcieni niebieskiego, czerwieni, ale również tak energetyczne kolory jak zieleń czy żółty. Uzupełniają je spokojne beże i szarości łamane z wrzosem. Za dominującą barwę uznano jednak spokojny odcień niebieskiego o nazwie Serenity (z ang. spokój) oraz Rose Quartz (z ang. różowy kwarc).

Sprawdź cenę

Superdry

Saint Tropez

New Look

MARCIANO GUESS

Junarose

Missguided

Little Mistress Curvy

Dwa najważniejsze kolory na 2016 rok mają przynosić spokój, harmonię i relaks. Co ciekawe zostały pomyślane w formie uniseks. Trudno powiedzieć, czy panowie chętnie włożą słodki róż, ale raczej nie powinni mieć obiekcji co do koloru Serenity.

Modne kolory 2016 (Instagram Pantone)

Modne kolory 2016 (Instagram Pantone)

Ubrania w kolorze Serenity

Sukienki, bluzki i torebki Serenity mają być hitem nadchodzących miesięcy. Większość Polek jest przedstawicielkami zimnych typów kolorystycznych, więc ten odcień jest dla nich stworzony. Dodatkowo można go nosić na wiele sposobów.

Sprawdź cenę

edc by Esprit

Dorothy Perkins Petite

Noisy May

adidas Performance

Noisy May

Jasne odcienie błękitu ładnie wyglądają w zestawieniu z innymi pastelami. Instytut Pantone na swoim Instagramie proponuje nawet łączenie ich z delikatnym różem. Efekt jest niesamowity! Jeśli boicie się takiej mieszanki, najbezpieczniejszym wyjściem będzie noszenie koloru Serenity z innymi odcieniami niebieskiego lub po prostu z bielą.

Obejrzycie film zrealizowany przez Instytut Pantone i przekonajcie się, jak wiele mogą wyrażać kolory.

Sprawdź cenę

Superdry

Saint Tropez

edc by Esprit

Calvin Klein Underwear

Dorothy Perkins Petite

LOVE2WAIT

edc by Esprit

adidas Originals

Chiemsee

Noisy May

Banana Moon

Brenda Zaro

mint&berry

someday.

Tom Joule

Bikini Bar

Banana Republic

Calvin Klein Swimwear

New Look

mint&berry

Abercrombie & Fitch

Lazamani

Twist & Tango

Dorothy Perkins

Levi's®

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Moda damska