Connect
To Top

Jesień z CCC – będzie ciężko!

CCC na jesień-zimę 2016

Marka CCC powraca z nostalgią do lat 90. Pamiętacie? Wcale nie było lekko! Grube obcasy, traktorowe podeszwy i wszechobecna czerń. Za jedną z największych fanaberii uważano włożenie kolorowych Martensów, choć mało kto odważył się nosić je do spódnicy czy sukienki.

Buty CCC

Buty CCC

Partner – materiał

Ciężkie botki CCC

Kolekcja butów CCC na nadchodzące miesiące pełnymi garściami czerpie z tych trendów. Pojawiają się w niej m.in. botki z traktorową podeszwą i ciężkim obcasem. Inspirowane słynnymi Martensami buty CCC zestawiaj na zasadzie kontrastu z lekkimi, zwiewnymi lub koronkowymi sukienkami. Przed chłodem ochroni Cię narzucony na ramiona ciepły kardigan.

Buty CCC

Buty CCC

Partner – materiał

Kozaki za kolano

Do niedawna kozaki za kolano nie miały wstępu na salony. Wszystko zmieniło się zeszłej zimy i wygląda na to, że trend z nami zostaje. Wysokie buty CCC zyskują modne wiązania z tyłu łydki. Noś je z sięgającymi kilka centymetrów powyżej kozaków spódnicami lub z bardzo obcisłymi spodniami.

Buty CCC

Buty CCC

Partner – materiał

Buty CCC stworzone z myślą o wygodzie

Nie ma nic gorszego niż bieganie w szpilkach podczas jesiennego deszczu, dlatego w twojej szafie nie może zabraknąć wygodnych balerin, tenisówek, butów slip on czy kolorowych sneakersów.

Buty CCC

Buty CCC

Ciepła jesienna kampania CCC

Nie tylko małżeństwo poprzednich twarzy marki CCC (Anji Rubik i sashy Knezevica) jest już przeszłością. Po zeszłorocznej kampanii wzorowanej na sesjach w stylu fashion, postawiono na naturalność. Marka ociepla swój wizerunak pokazując dzieci, kobiety i mężczyzn w różnych życiowych sytuacjach.

Przedsmak tego typu kampanii mieliśmy już latem. Każde ze zdjęć przedstawiało różne osoby w rozmaitych sytuacjach. Stałym motywem był też cytat, np. „Idę zmieniać świat”. Najwyraźniej pomysł okazał się bardzo trafiony, bo powtórzono go również w tym roku. Jak wam się podoba taka forma prezentacji butów CCC oraz sama kolekcja?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Obuwie