Connect
To Top

Jednodniowa dostawa na Answear.com

Zakupy przez internet

Jeszcze kilka lat temu nikt nie traktował poważnie zakupów ubrań i butów przez internet. Kobiety chciały dotknąć, zmierzyć i najlepiej skonsultować z przyjaciółką swój zakup. Dziś coraz mniej jest Pań, które mają jakiekolwiek wątpliwości co do zakupów online.

Robisz je siedząc z pyszną kawą na ulubionej kanapie. Nareszcie w spokoju oglądasz setki, a nawet tysiące produktów. Po otrzymaniu zamówienia, mierzysz ubrania i oceniasz, czy ci się podobają. Możesz do woli pytać o zdanie koleżanki, mamę i siostrę – na zwrot masz w zależności od sklepu od kilkunastu do stu dni. Na koniec zostawiasz tylko te rzeczy, które spełniają wszystkie Twoje wymagania. Czy można chcieć czegoś więcej? Owszem! Natychmiastowej dostawy!

jednodniowa dostawa na Answear.com

jednodniowa dostawa na Answear.com (materiały prasowe)

Zakupy online dostarczane natychmiast?

Zdarzało ci się rezygnować z zakupów online ze względu na czas dostawy? Nam niejednokrotnie. Gdy kupujemy sukienkę, chcemy ją mieć natychmiast. Na szczęście Answer.com wprowadził nową usługę – zamówienia złożone do godziny 12:00 będą dostarczone tego samego dnia po godzinie 18:00.  Wracasz z pracy i twoje nowe ubrania przyjeżdżają razem z tobą – brzmi cudownie!

Jednodniowa dostawa na Answear.com

Usługa jest bezpłatna dla zamówień powyżej 150 zł. Przy mniejszych kwotach jej koszt nie różni się od zwykłych form dostawy.

„Zawsze wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. Dlatego też jednym z naszych głównych celów jest wdrażanie i propagowanie mechanizmów, które w niedługim czasie stają się rynkowym standardem. Ta usługa jest odpowiedzią na liczne zapytania ze strony klientów, którzy ze względu na nieoczekiwane sytuacje życiowe, na przykład wyjątkowe wieczorne wyjście z domu lub ważne poranne spotkanie, wielokrotnie prosili nas o możliwość otrzymania paczki w dniu jej zamówienia.” – mówi Wojciech Tomaszewski, dyrektor ds. Marketingu i E-commerce.

Czy są jakieś minusy? Niestety tak. Na jednodniową dostawę mogą liczyć jedynie mieszkańcy Warszawy, Katowic i Gdańska. Liczymy na to, że wkrótce na tej liście pojawią się inne miasta Polski…

Partner – materiał

Sprawdź cenę

Even&Odd

Even&Odd

Glamorous

More & More

Queen Mum

Anna Field

Fly London

Missguided

MICHAEL Michael Kors

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Trendy