Connect
To Top

Buty na Studniówkę

Studniówka to bal, do którego przygotowania zaczynamy dużo wcześniej. Gdy tylko znajdziesz wymarzoną suknię, przyjdzie czas na buty i pozostałe dodatki.

Wygodne buty na Studniówkę

Buty na Studniówkę powinny być piękne, ale również wygodne. Dzięki temu przetańczysz całą noc i nic nie zepsuje Ci zabawy. Jak połączyć wygodę z wysokim obcasem? Sprzyjają Ci obowiązujące trendy, które lansują czółenka na grubych słupkach. Są znacznie stabilniejsze i wygodniejsze niż cienkie obcasy.

Drugi fortel polega na znalezieniu butów z platformą, która odejmie kilka centymetrów z odczuwalnej dla Ciebie wysokości obcasa. Dzięki temu szpilki będą znacznie wygodniejsze, a Ty wydasz się wyższa i wydłużysz nogi. W kwestii wygody warto też stawiać na zaokrąglone czuby. Nie zapomnij o zabraniu dodatkowej pary balerin lub innych butów na płaskim obcasie! Nawet najwygodniejsze szpilki mogą zawieść Cię po kilku godzinach zabawy.

Partner – materiał

Jak dobrać buty do figury?

Niestety wygoda nie zawsze idzie w parze z urodą. Zakładając szpilki często liczymy na to, że wydłużą i wysmuklą nasze łydki. Tymczasem nie zawsze się tak dzieje. Jak więc dobrać buty do figury? Jeśli jesteś szczupła lub bardzo drobna, postaw na cienkie szpilki. Przy krępych nogach wybieraj grube słupki. Najmniej korzystnym dla naszych nóg ozdobnym detalem stosowanym w butach są paski wokół kostki i sięgająca do niej cholewka. Tego typu elementy skrócą nogę.

Chcesz wydłużyć i wyszczuplić łydki? Wybierz czółenka z czubem w szpic i na dość wysokiej szpilce. Najlepiej, by miały kolor zbliżony do koloru nogi. Przy czarnych rajstopach dobierz więc czarne szpilki, a przy cielistych – nude.

Partner – materiał

Jakie buty włożyć na Studniówkę?

Wiele szkół jasno określa, jak powinna wyglądać stylizacja na Studniówkę. Często stawia się na czerń i granat i długie do ziemi suknie. Niezawodnym dodatkiem w tego typu zestawach będą czarne szpilki. Coraz częściej konkurencję robią im cieliste modele, które nadają lookowi lekkości. Chcesz zwrócić na siebie uwagę? Wybierz czerwone szpilki! Nie musi to być krwista czerwień. Piękny odcień bordo nie powinien być powodem uwag ze strony pedagogów.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Obuwie