Connect
To Top

Badura Icons

Dwie niesamowite kobiety: Aneta Kręglicka i Natalia Siódmiak przed obiektywem Zuzy Krajewskiej? Już sama zapowiedź kampanii Badura Icons sprawia, że chcemy wiedzieć więcej.

Badura Icons

Badura Icons

Partner – materiał

Sprawdź cenę

Élysèss

Elisabetta Franchi

KG by Kurt Geiger

Josephine

Badura Icons: spotkanie dwóch żywiołów

Badura Icons, kolekcja butów zaprojektowanych przez byłą Miss Świata Anetę Kręglicką miała swoją oficjalną premierę w zeszłą środę 31.08.2016 roku w ekskluzywnych wnętrzach hotelu Bristol. W prawdzie zdjęcia z kampanii można było zobaczyć znacznie wcześniej, ale dopiero teraz mogliśmy podziwiać jesienną kolekcję butów Badura na żywo. Aneta Kręglicka marzyła o stworzeniu kolekcji, która będzie odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych kobiet ceniących elegancję, ale także komfort. Buty Badura Icons mają więc stabilne, grube słupki oraz zaokrąglone noski. Ich proste formy i stonowane odcienie sprawiają, że są kwintesencją szyku.

Swoją przygodę z projektowaniem zaczęłam już 15 lat temu. Wtedy były to meble, stworzone we współpracy z najlepszymi stolarzami. Mam je do dzisiaj i wciąż patrzę na nie z wielkim sentymentem. Tym razem, dzięki marce Badura, mam wielkie szczęście i możliwość zmierzyć się z zadaniem projektowania obuwia. Spełniam tym samym swoje marzenia – powiedziała ambasadorka marki Badura, Aneta Kręglicka.

Badura Icons

Badura Icons

Dualizm kampanii

Na planie spotkały się dwie znane osobowości, które mają reprezentować tradycję oraz nowoczesność silnie zaznaczające swoją obecność ma najnowszej kampanii marki. Ambasadorka marki, Aneta Kręglicka o klasycznym typie urody ma symbolizować klasykę i nieprzemijającą klasę. Te elementy jej stylu natychmiast można odczuć patrząc na autorską kolekcję Anety Kręglickiej dla Badury.

Badura Icons

Badura Icons

Partner – materiał

Sprawdź cenę

Marco Tozzi

Miss Selfridge

Natalia Siódmiak, którą znamy z kampanii takich marek, jak Max Mara czy Le Silla, a także pokazów Channel, Miu Miu, Versace i Moschino przykuwa wzrok oryginalną urodą. W najnowszej kampanii Badury stała się symbolem najnowszych trendów i pierwiastka fashion, które zostają podkreślone naturalny urok i przebojowość modelki.

Badura Icons

Badura Icons

Badura Icons od kuchni

Jesteście ciekawi, jak wyglądała sesja od kuchni i co Aneta Kręglicka myśli o współpracy z Badurą? Zobaczcie filmik zza kulis!

Partner – materiał

Sprawdź cenę

Peter Kaiser

Erika Rocchi

Tiger of Sweden

Pedro Miralles

Anna Field

Peter Kaiser

Marco Tozzi

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Trendy