Connect
To Top

Adidas Superstar

Adidas Superstar

Czy zastanawiałaś się kiedyś, skąd wzięła się nazwa Adidas? Jest tak popularna, że wiele osób określa nią wszystkie buty sportowe niezależnie od ich rzeczywistej marki. Pewnie nie wpadłabyś na to, że składają się na nią dwa człony: zdrobnienie imienia „Adi” oraz trzy pierwsze litery nazwiska „Das” pochodzące od założyciela firmy Adolfa Dasslera. Znakiem rozpoznawczym firmy są trzy paski umieszczane na każdym z produktów.

Sklep z Adidas Superstar online i stacjonarny

Marka Adidas może pochwalić się tak rozległą siatką punktów, w których sprzedawane są Adidas Superstar, że na pewno znajdziesz chociaż jeden w swojej okolicy. Umiejscowione są nie tylko w dużych galeriach handlowych, ale również w mniejszych miejscowościach. Jeśli jednak mieszkasz zbyt daleko od najbliższego sklepu Adidas Superstar, zawsze możesz kupić buty lub ubrania marki przez internet.

Najpopularniejsze Adidas Superstar

W szerokim asortymencie produktów do najpopularniejszych należą Adidas Superstar białe. W tej wersji stanowią najbardziej klasyczną i rozpoznawalną propozycję marki. Konkurencję robią im Adidas Superstar czarne, które doskonale sprawdzają się w roli codziennych sneakersów i pasują do ubrań, które nie mają sportowego charakteru.

Buty damskie z serii Adidas Superstar

Damskie Adidas Superstar mogą być propozycją zarówno na luźny dzień do biura jak i na wolne popołudnie. Wszystko dzięki ogromnemu zróżnicowaniu dostępnych modeli butów. Łączy je szeroka, gumowa podeszwa, specjalna osłona na palce nazywana potocznie shelltoe oraz wykonana ze skóry cholewka. Możesz wybrać buty Adidas Superstar kończące się poniżej kostki lub nad nią. Kupisz je w różnych wersjach kolorystycznych. Obok gładkich modeli występują sneakersy z printami.

Adidas Superstar II

Adidas Superstar II to klasyczne, wręcz oldschoolowe buty sportowe. Lekkie i wygodne idealnie dopasowują się do kształtu stopy. Wykonanie z naturalnej skóry zapewnią komfort podczas chodzenia. Wyjątkowy, a czasem zaskakujący design sprawi, że dzięki butom Adidas Superstar II każda twoja stylizacja będzie się wyróżniać!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Obuwie